RMC1/4K3002FTE
MFR.Part #
RMC1/4K3002FTE
JLCPCB Part #
C20095018
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS