RMC1/2K6043FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6043FTE
JLCPCB Part #
C5855910
Description
-55℃~+155℃ 604kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS