RMC16K392FTP
MFR.Part #
RMC16K392FTP
JLCPCB Part #
C908960
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS