RN73H2ETTD5693B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5693B50
JLCPCB Part #
C4296414
Description
250mW 569kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS