RMC1/4K3162FTE
MFR.Part #
RMC1/4K3162FTE
JLCPCB Part #
C7055543
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS