RMC1/4K3163FTE
MFR.Part #
RMC1/4K3163FTE
JLCPCB Part #
C7055545
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS