RMC1/8K2371DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2371DTP
JLCPCB Part #
C6275282
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS