RMC1/4K3160FTE
MFR.Part #
RMC1/4K3160FTE
JLCPCB Part #
C5876630
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS