RMC1K1153FTE
MFR.Part #
RMC1K1153FTE
JLCPCB Part #
C6188502
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS