AF1210FR-07768KL
MFR.Part #
AF1210FR-07768KL
JLCPCB Part #
C2121381
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS