RMC1/4K9091FTE
MFR.Part #
RMC1/4K9091FTE
JLCPCB Part #
C7288894
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS