RMC1-362JTE
MFR.Part #
RMC1-362JTE
JLCPCB Part #
C5854155
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS