RMC1/4K1621FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1621FTE
JLCPCB Part #
C20095006
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS