SG73P2ETTD8873F
MFR.Part #
SG73P2ETTD8873F
JLCPCB Part #
C4080178
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS