RMC1/4K1691FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1691FTE
JLCPCB Part #
C20095007
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS