RN73R2ETTD4422B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4422B10
JLCPCB Part #
C4064527
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS