RMC1/2K6343FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6343FTE
JLCPCB Part #
C7055301
Description
-55℃~+155℃ 634kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS