CRGH2010F11R3
MFR.Part #
CRGH2010F11R3
JLCPCB Part #
C2146181
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS