RMC1/2K6340FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6340FTE
JLCPCB Part #
C5876451
Description
-55℃~+155℃ 634Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS