RMC1/2K5492FTE
MFR.Part #
RMC1/2K5492FTE
JLCPCB Part #
C5855896
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS