RGC1/20C4751DPA
MFR.Part #
RGC1/20C4751DPA
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS