RPC322R4JTP
MFR.Part #
RPC322R4JTP
JLCPCB Part #
C2597484
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS