RMC1/2K2613FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2K2613FTE
JLCPCB Part #
C7289338
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS