RGC1/32C2210DPA
MFR.Part #
RGC1/32C2210DPA
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS