RMC1/2K2323FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2323FTE
JLCPCB Part #
C20093929
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS