RMC1/2K4323FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4323FTE
JLCPCB Part #
C5855863
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS