RPC63822JTE
MFR.Part #
RPC63822JTE
JLCPCB Part #
C2598008
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS