RMC1/2K1183FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1183FTE
JLCPCB Part #
C5855809
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS