RMCS2010JT56K0
MFR.Part #
RMCS2010JT56K0
JLCPCB Part #
C7346642
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS