RMC1/2K2262FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2262FTE
JLCPCB Part #
C20093925
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS