RK73H2HTTE7R68F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7R68F
JLCPCB Part #
C2580159
Description
-55℃~+155℃ 7.68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS