RLC63-R075JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC63-R075JTE
JLCPCB Part #
C2598279
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1W 75mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS