RMC1/8K1130DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1130DTP
JLCPCB Part #
C6654383
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS