RPCH16K220FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPCH16K220FTP
JLCPCB Part #
C340571
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 330mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS