AC2512FK-07280RL
MFR.Part #
AC2512FK-07280RL
JLCPCB Part #
C2135328
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS