RLC32K2R00FTP
MFR.Part #
RLC32K2R00FTP
JLCPCB Part #
C2597139
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS