RLC32K2R70FTP
MFR.Part #
RLC32K2R70FTP
JLCPCB Part #
C4350400
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS