RMC1/4K1273FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1273FTE
JLCPCB Part #
C20094991
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS