RLC20-R082FTP
MFR.Part #
RLC20-R082FTP
JLCPCB Part #
C2597228
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 333mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS