RLC35K1R00JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC35K1R00JTE
JLCPCB Part #
C2597528
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS