RMC1/2K2052FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2052FTE
JLCPCB Part #
C6397249
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS