RLC20-R080FTP
MFR.Part #
RLC20-R080FTP
JLCPCB Part #
C4018641
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 333mW 80mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS