RLC20-R062FTP
MFR.Part #
RLC20-R062FTP
JLCPCB Part #
C4075709
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 333mW 62mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS