RLC20-R062JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC20-R062JTP
JLCPCB Part #
C2597113
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 333mW 62mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS