RGC1/16SK1334DTH
MFR.Part #
RGC1/16SK1334DTH
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS