RMC1-6R49FTE
MFR.Part #
RMC1-6R49FTE
JLCPCB Part #
C6271311
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS