RLC10-R750JTH
MFR.Part #
RLC10-R750JTH
JLCPCB Part #
C4232557
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 750mΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS