RLC10-R180JTH
MFR.Part #
RLC10-R180JTH
JLCPCB Part #
C2596992
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 125mW 180mΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS