SG73S1ETTP12R0F
MFR.Part #
SG73S1ETTP12R0F
JLCPCB Part #
C3937307
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS