RLC10-R150JTH
MFR.Part #
RLC10-R150JTH
JLCPCB Part #
C2596929
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 125mW 150mΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS